Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
Стрічка новин
 28 квітня 2017
Лист до керівництва ПАТ "Укрзалізниця"
28 квітня 2017
Всесвітній день з охорони праці на Південно-Західній залізниці
1 травня 2017 
Чорнобиль наш біль
Гаряча новина Приємна новина 

За ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) щороку 28 квітня понад 100 країн світу відзначають Всесвітній День охорони праці. Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 він відзначається щорічно і в нашій державі.

У 2017 році за рекомендацією Міжнародної організації праці Україна відзначає 28 квітня Всесвітній день охорони праці під гаслом: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Метою заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до збереження життя і здоров’я працівників та формування культури охорони праці в Україні.
У рамках заходів, запланованих Організаційним комітетом з підготовки та проведення у 2017 році Дня охорони праці в Україні, передбачено проведення комплексу заходів щодо поліпшення умов праці на робочих місцях, які зумовлювали б мінімізацію негативного впливу виробничого середовища, поліпшення психологічного клімату в колективі та сприяння зниженню щорічної смертності, виробничого травматизму та професійних захворювань.
Інструкції з охорони та безпеки праці – це одна зі строф «отче наш» для інженера з охорони праці, але не тільки для нього, в першу чергу, ці інструкції призначаються для працівників певних професій або виконують певні завдання, а потім вже як обов’язковий атрибут документації з охорони праці. Інструкція з охорони праці повинна працювати.

На чергових зборах трудових колективів основним питанням було стан санітарно-побутових приміщень, забезпечення спецодягом, спецвзуттям, засобами особистої гігієни, спецхарчуванням. Але останні перевірки засвідчили багато недоліків в цих питаннях. Під час зустріч з інженерами з охорони праці служб, дирекцій та виробничих підрозділів була звернута особлива увага на проблемні питання охорони праці, підвищення свідомості працівників, збереження здоров”я та життя під час роботи на залізничному транспорті. Тема зустрічей: „ Соціальний захист спілчан, який гаранутє профспілка при настані нещасних випадків пов’язаних з виробництвом та професійними хворобами.” 28 квітня 2017
Лист до керівництва ПАТ "Укрзалізниця"
1 травня 2017 
Чорнобиль наш біль
© 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД