Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
Стрічка новин
 13 лютого 2018
Відбулось засіданя секції працівників виробничих підрозділів служби елктропостачання
19 лютого 2018
Колдоговірна конференція в Житомирській дистанції сигналізації та зв'язку
27 лютого 2018 
Відбулось засіданя секції працівників виробничих підрозділів служби сигналізації та зв'язку
Гаряча новина Заходи 
09.02.2018 року в Житомирській дистанції сигналізації та зв’язку відбулась конференція за результатами виконання умов Колективного договору у 2017 році. Конференція пройшла у робочому порядку. Крім керівництва, голови і членів профспілкового комітету та представників трудового колективу дистанції, на конференції був присутній голова Коростенської територіальної профспілкової організації залізничників Жабський Андрій Валентинович.

Першим про результати виконання зобов’язань Колективного договору у 2017 році звітувався начальник дистанції Дубінчук Сергій Олександрович.
Він зазначив, що адміністрацією дистанції виконуються всі вимоги Колективного договору, крім забезпечення працівників питною водою належної якості, що не вдалось в 2017 році з об’єктивних причин. Керівник дистанції завірив членів профспілки та представників трудового колективу, що в 2018 році ця проблема буде вирішена. Крім того Дубінчук С.О. в своїй промові повідомив скільки коштів було нараховано та виплачено працівникам та пенсіонерам дистанції на оплату праці, соціальні гарантії, пільги та компенсації. Відмітив, що, не зважаючи на недостатній рівень заробітних плат, народжуваність в дистанції зросла – у працівників дистанції народилось шестеро немовлят, що значно більше ніж у попередні роки.

Голова первинної профспілкової організації Житомирської дистанції сигналізації та зв’язку Ліпський Леонід Адамович звітувався щодо витрачених у 2017 році коштів на масові заходи, оздоровлення та допомогу профспілчанам. Поряд з приємними та цікавими спогадами про поїздку на Закарпаття, спортивні змагання, святкування знаменних дат, голова профспілки дистанції згадав і серйозні, важливі заходи, які потребували значних зусиль, знань та наполегливості з боку профспілкових лідерів - захист прав та інтересів працівників, покращення їх умов праці. Ліпський Л.А. також нагадав про систематичні перевірки правововим інспектором праці Коростенського Терпрофу по дотриманню виконання норм трудового законодавства і колдоговору та проведення адміністрацією дистанції заходів на усунення вказаних ним недоліків. Також розповів про участь профспілки у Всеукраїнських акціях профспілки залізничників.

Голова Коростенської територіальної профспілкової організації залізничників Жабський Андрій Валентинович у своїй промові інформував членів профспілки ШЧ про введення нового Положення по оплаті праці, про хід збору підписів на відміну заборони проведення страйків на залізниці, про реформування структури профспілки та інше. Також відповідав на запитання щодо процесу обговорення нового Колективного договору ПАТ « УЗ».
Делегатами конференції було піднято на обговорення проблему підняття заробітної плати. На запитання учасників відповідали і голова Коростенського теркому і голова профспілки дистанції. Зокрема Ліпський Л.А. повідомив, що з 01.12.2017 року були підняті тарифні ставки електромонтерів СЦБ та зв’язку, низький рівень заробітних плат яких, призводив до масових звільнень працівників. З 01.01.2018 року були збільшені тарифні ставки водіям та прибиральницям. При заробітній платі 3300 грн. це підняття на 500 грн. є мізерним та викликає незадоволення. Профспілкові лідери завірили, що вони тримають питання підняття заробітних плат на постійному контролі та будуть вдаватись до рішучих дій у випадках порушення прав та інтересів працівників дистанції.

Прес-центр Коростенського теркому


 13 лютого 2018
Відбулось засіданя секції працівників виробничих підрозділів служби елктропостачання
27 лютого 2018 
Відбулось засіданя секції працівників виробничих підрозділів служби сигналізації та зв'язку
© 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД