Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
Стрічка новин
Знайдено:20  пошук   відмінити фільтр
1
2
3
4
Нікролог Гаряча 10 грудня 2020

Дорожня, жмеринська територіальна профспілкові організації, голови первинних профспілкових організацій висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким з приводу смерті – диспетчера Хмельницької дистанції сигналізації та зв’язку - голови первинної профспілкової організації

МАЗУР Ніни Петрівни

(18.10.1989 – 08.12.2020)

Енергійною, діяльною, наполегливою – такою її запам’ятають ті, з ким зводила її доля. Світла пам’ять про невтомну в минулому профлідера, про її працю залишиться в серцях її колег, усіх тих, хто знав і любив цю людину.   

Нікролог Гаряча 25 серпня 2020

Дорожня профспілкова організація з сумом сповіщає про смерть на 68-році життя (20 серпня 2020р.) голови первинної профспілкової організації локомотивного депо Коростень Волківського Миколи Васильовича .

Волківський М.В. 50 років життя віддав залізничному транспорту, розпочавши свою трудову діяльність в 1970 році із слюсаря локомотивного депо Коростень до заступника начальника з експлуатації локомотивного депо Коростень. З 2011 року був обраний головою первинної профспілкової локомотивного депо Коростень.

За час роботи в локомотивному депо Волківський М.В. зарекомендував себе висококваліфікованим фахівцем, ініціативним керівником, вимогливим до себе і підлеглих, користувався заслуженим авторитетом та повагою у колективі локомотивного депо Коростень.

Керівництво регіональної філії «Південно-Західна залізниця» та Дорпрофсож висловлюють співчуття рідним та близьким.   

Біда спіткала сім'ї залізничників! Гаряча 25 червня 2020

21 червня в місті Києві сталась трагедія, внаслідок вибуху газу в житловому будинку по вул.Соломії Крушельницької, 1/5. Було зруйновано 16 квартир і пошкоджено 40, серед постраждалих і сім'ї залізничників. Серед загиблих двоє працівників локомотивного депо Київ-Пасажирський: Хмельовий Олександр Анатолійович – провідний інженер з організації та нормування праці; Недашківський Володимир Миколайович – машиніст електровоза. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким усіх загиблих та постраждалих від цієї жахливої трагедії. Дорожня профспілкова організація направляє лист всім профспілковим організаціям з метою зібрання коштів постраждалим від вибуху членам профспілки.  ...»»   

Відповідь голови комітету Верховної ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Гаряча 28 лютого 2020
На лист від Дорпрофсожу, щодо недопущення прийняття законопоєкту про працю 2708 та змін до закону про профспілки, права та гарантії їх діяльності 2681  ...»»   
Світла пам’ять… Гаряча 15 листопада 2019
Дорожня профспілкова організація зі скорботою висловлює глибоке співчуття рідним, близьким та колегам з приводу тяжкої втрати Веприк Любові Василівні - колишнього диктора Приміського вокзалу ВП «Центр регіональних перевезень пасажирів» регіональної філії «Південно-Західна залізниця». У пам’яті колег Веприк Л.В. залишиться справжнім професіоналом своєї справи.   
1
2
3
4
© 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД