Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
Засідання Дорожнього комітету ПЗз від 29 листопада 2016

Про хід виконання заходів готовності до роботи в зимових умовах виробничих підрозділів залізниці та забезпечення працівників спецодягом, спецвзуттям і засобами індивідуального захисту на 2016-2017 роки.

Про погодження для локомотивних бригад локомотивного господарства регіональної філії «Південно-Західна залізниця» норм допоміжного часу, переліку подовжених дільниць та дільниць де застосовується безперервна робота понад встановлену норму.

Про погодження для локомотивних бригад господарства приміських пасажирських перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» норм допоміжного часу, переліку дільниць де застосовується безперервна робота понад встановлену норму та переліку подовжених дільниць на яких підвищуються тарифні ставки..


Про створення первинної профспілкової організації регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця».
 
© 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД