Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
Головна сторінка
13 січня 2016
Страхова компанія «Альфа страхування»
13 січня 2016 
Публічне акціонерне товариство Банк «Траст»
послуги 

знижка 10-25 %

  • на добровільне страхування власних незаставлених автомобілів за стандартними програмами («046 КАСКО Комплекс»), добровільне страхування власних незаставлених автомобілів за бюджетними програмами (КАСКО 50/50, КАСКО РЕГІОН), туристичне страхування (комплексне страхування для тих, хто виїжджає за кордон) – 10 % від розрахованого страхового платежу; добровільне страхування особистого нерухомого майна (квартир, будинків), добровільне страхування відповідальності фізичної особи перед третіми особами,  інші добровільні види страхування – 15 % від розрахованого страхового платежу; добровільне страхування від нещасних випадків – 20 % від розрахованого страхового платежу; добровільне страхування цивільної відповідальності та від нещасного випадку на транспорті – 25 % від розрахованого страхового платежу.

    Знижки надаються від розміру діючих базових програм страхування за всіма страховими продуктами з добровільних видів страхування, що реалізуються в СК «Альфа страхування».

    Знижки надаються в тому числі у випадку страхування майна (автомобіль чи нерухомість), що перебуває у заставі будь-якого банку-партнера СК «Альфа страхування», а також при страхуванні житла та здоров’я позичальника. Розмір знижки погоджується індивідуально. У випадку наявності вимог банка-партнера щодо розміру мінімально допустимого страхового тарифу – ця вимога виконується і знижка використовується розрахунковим шляхом для покращення умов страхування без зміни мінімально допустимого тарифу.


  • 13 січня 2016 
    Публічне акціонерне товариство Банк «Траст»
    © 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД