Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
Стрічка новин
 8 серпня 2017
Зустріч з керівництвом залізниці
4 вересня 2017
Визначено пріоритетні напрямки соціального діалогу
4 вересня 2017 
Звернення Ради профспілки до владних структур з приводу державної підтримки залізничного транспорту
Засідання 
30 серпня, відбулось позачергове засідання Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України під головуванням Вадима Бубняка, на якому внесено зміни та доповнення до Статуту профспілки, а також зміни до складу професійних секцій та комісій Ради профспілки.

У засіданні взяли участь в. о. Голови правління ПАТ «Українська залізниця» Євген Кравцов, член правління товариства Желько Марчек і керівники окремих департаментів. Очільник «Укрзалізниці» Євген Кравцов у своєму виступі щодо поточної ситуації в галузі окреслив основні напрямки діяльності компанії на сучасному етапі, яка, на його думку, безперечно, має великий потенціал для подальшого розвитку, та наголосив на необхідності вирішення пріоритетних завдань, у тому числі соціальної спрямованості.

Так, Євген Кравцов визначив коло питань, пов’язаних з такими гострими проблемами, як стрімкий відтік кадрів, застосування ефективної системи оплати праці залізничників та використання мотиваційних чинників для кваліфікованих спеціалістів гостродефіцитних професій і молодих працівників тощо. Одним із шляхів закріплення кадрів у галузі, наголосив він, є вирішення житлової проблеми. Тож у планах товариства, за словами його очільника, – виділення цього року 100 млн грн на виконання робіт із завершення будівництва жилих домів для залізничників.

Йшлося також про таку найважливішу складову у подоланні комплексу соціально-економічних проблем, як необхідність негайного підвищення тарифів на вантажні залізничні перевезення. Тож на підтримку активних зусиль «Укрзалізниці» та профспілки у цьому напрямку члени Ради профспілки ухвалили чергове Звернення до Президента України, Кабінету Міністрів і Верховної Ради про державну підтримку залізничного транспорту. Офіційного листа спрямовано на адресу владних структур країни.

Євген Кравцов відповів на численні запитання учасників засідання, за окремими з них дав конкретні доручення своїм колегам.

Вадим Бубняк наголосив, що Рада профспілки налаштована продовжувати дієвий соціальний діалог з керівництвом товариства і висловив сподівання, що ця зустріч – лише один з важливих кроків на шляху до взаєморозуміння у конструктивному вирішенні актуальних соціальних питань.

Очільник «Укрзалізниці» висловив готовність підписати у рамках соціального діалогу так звану «дорожню карту» щодо послідовного вирішення соціально-економічних питань в інтересах залізничників і галузі.

Відділ інформації Ради профспілки

 8 серпня 2017
Зустріч з керівництвом залізниці
4 вересня 2017 
Звернення Ради профспілки до владних структур з приводу державної підтримки залізничного транспорту
© 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД