Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
Стрічка новин
 3 листопада 2020
Вітаємо із професійним святом!
13 листопада 2020
11 листопада відбулась пресконференція профспілки!
5 грудня 2020 
Лист від адміністрації РФ "Південно-Західна залізниця"
Гаряча новина Заходи 
пресконференція на тему: «Про соціально-економічну ситуацію в АТ «Українська залізниця»
Наступний крок профспілки - позов до суду на керівництво «Укрзалізниці»

Профспілка залізничників і транспортних будівельників України подасть позов до суду на керівництво «Укрзалізниці», якщо зобов'язання за Галузевою угодою не будуть виконані.

Про це на пресконференції в Укрінформі повідомив Вадим Бубняк, голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України.

«На позачерговому засіданні президії ми ухвалили рішення звернутися з позовною заявою до суду у зв'язку з тим, що керівництво «Укрзалізниці» не виконує зобов'язань Галузевої угоди щодо підвищення тарифних ставок і посадових окладів щорічно», - наголосив Бубняк.

Він нагадав, що в серпні на засіданні президії Ради профспілки було запропоновано підписати Спільне рішення про співпрацю і взаєморозуміння з керівництвом Укрзалізниці, що включає 7 взаємних зобов'язань, серед яких: підвищення тарифних ставок і посадових окладів на 25% у 2 етапи, виплата в жовтні 13-ї заробітної плати, виконання в повному обсязі з 1 серпня всіх зобов'язань колективних договорів галузевої угоди і компенсація до жовтня заборгованості із заробітної плати в 700 млн грн.

«Ці зобов'язання повністю не виконуються, заборгованість становить близько 400 млн. Наполягали також на скасуванні неповного 4-денного режиму роботи з 1 вересня. Це зобов'язання частково виконано - з 1 листопада на повний режим роботи були переведені 17 тисяч залізничників. Проте залишається незрозумілою доля ще 37 тисяч, які продовжують працювати в колишньому режимі», - прокоментував Бубняк.

За його словами, «Укрзалізниця» весь час посилається на брак грошей, хоча з досвіду попередніх років у неї завжди були кошти на інші витрати, крім виплат залізничникам.

«В акціонерному товаристві завжди знаходилися гроші на виплату дивідендів акціонеру, і я впевнений, в цьому році вони так само знайдуться. Як вони знаходять сьогодні гроші на будівництво контрольно-пропускних пунктів Чонгар і Каланчак або на капітальний ремонт і утримання двох поромів «Герой Шипки» і «Герой Плевни», або, щоб перемістити працівників ГІОЦ і дороге устаткування в інше приміщення, щоб звільнити приміщення для знову створеного міністерства. А ще гроші знайдуться для багатомільйонних заробітних плат голови і членів наглядової ради», - обурився Бубняк.

Він зазначив, що за підсумками 2019 року «Укрзалізниця» мала 3 млрд чистого прибутку, при цьому заощадивши за 9 місяців поточного року 1,5 млрд грн на оплаті праці, 700 млн грн на невиконанні зобов'язань Галузевої угоди.

Інформація взята з сайту Укрінформ
 3 листопада 2020
Вітаємо із професійним святом!
5 грудня 2020 
Лист від адміністрації РФ "Південно-Західна залізниця"
© 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД