Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
Стрічка новин
 23 липня 2020
Лист голові Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників
29 липня 2020
З Днем Профспілки залізничників і транспортних будівельників!
30 липня 2020 
Профспілка висуває вимоги керівництку АТ "Укрзалізниця"!
Гаряча новина Приємна новина 
Зі святом, шановні спілчани!
Щиро вітаю Вас з Днем профспілки залізничників і транспортних будівельників України.

Це свято протягом 16 років набуло символічного значення, ставши традиційним і з кожним роком набуває поширення у профспілкових організаціях, сприяє згуртованості спілчан. Сила нашої профспілки ґрунтується на солідарності, єдності і масовості. Дорожня профспілкова організація Південно-Західної залізниці, що об»єднає у своїх рядах понад
62 тис. членів профспілки, є складовою частиною профспілки залізничників і транспортних будівельників України, принципово захищає трудові інтереси і гарантії кожного працівника, піклується про створення для них належних умов праці і відпочинку, шукає нові шляхи для вирішення актуальних соціальних проблем.
У цей напружений час, в період реформування галузі , в період зменшення обсягів перевезень на залізничному транспорті, в умовах фінансово-економічної скрути профспілка послідовно відстоює питання соціального партнерства у виконанні соціально-економічних зобов’язань і збереження соціальної сфери галузі, оздоровлення та відпочинку працівників і членів їхніх сімей, зміцнення єдності нашої профспілки. Ми повинні бути єдиним ланцюгом, у якому кожна ланка від профгрупи до Дорожньої профспілкової організації, сприятиме головної мети: забезпечення права кожному спілчанину на гідну працю.

Шановні спілчани !
Напередодні нашого профспілкового свята-Дня профспілки, прийміть найщиріші вітання від дорожнього комітету профспілки з побажаннями міцного здоров»я, успіхів у праці, віри в майбутнє, миру та добробуту у кожній оселі.

О.М. Лозко

Голова Дорожньої профспілкової

організації Південно-Західної залізниці


 23 липня 2020
Лист голові Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників
30 липня 2020 
Профспілка висуває вимоги керівництку АТ "Укрзалізниця"!
© 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД