Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
Стрічка новин
 28 травня 2020
Щодо неправомірного впровадження 4-денного робочого тижня в АТ Укрзалізниця
15 червня 2020
Про зустріч членів президії Дорпрофсожу з Народним депутатом України Скічко О.О.
19 червня 2020 
Відправлено листа голві Ради профспілки Бубняку В.М.
Гаряча новина Заходи 
За ініціативою Дорпрофсожу 12 червня 2020 року відбулася зустріч членів президії Дорожнього комітету профспілки з Народним депутатом України, членом Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури, головою підкомітету з питань залізничного транспорту Скічко О.О.

На цій зустрічі члени президії Дорпрофсожу в котрий раз звернули увагу на те, що без підтримки держави та депутатського корпусу буде загублена залізнична галузь. Нинішнє реформування залізничного транспорту – це ліквідація непрофільних активів соціального значення, роздування управлінського штату апарату АТ «Укрзалізниця», зменшення чисельності робочого контингенту та скорочення вакантних посад, що створює загрозу безпеці руху.

Обговорювались питання про відміну земельного податку для залізничної галузі, про не вирішення місцевими органами влади погашення витрат за приміські перевезення пільговиків, а також лідери профорганізацій виступили з вимогою про повернення на доопрацювання разом з профспілками законопроекту №2681, який чекає розгляду у Верховній Раді в першому читанні.

Члени президії Дорпрофсожу зазначили збільшення соціальної напруги в трудових колективах регіональної філії «Південно-Західна залізниця» в зв’язку з введенням наказу «Про встановлення неповного робочого тижня» з 1-го липня 2020 року.

Розуміючи свою відповідальність за подальшу долю залізничників - спілчан члени президії Дорпрофсожу звернулись з проханням до Скічка О.О. у вирішенні поставлених питань, так як Товариство є соціально відповідальною компанією, одним з пріоритетних завдань якої, крім забезпечення безпечного перевезення вантажів та пасажирів, є збереження кваліфікованих кадрів.

 28 травня 2020
Щодо неправомірного впровадження 4-денного робочого тижня в АТ Укрзалізниця
19 червня 2020 
Відправлено листа голві Ради профспілки Бубняку В.М.
© 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД