Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
Стрічка новин
 29 травня 2015
В президії Дорпрофсожу
8 червня 2015
На День захисту дітей – екскурсії, розваги, конкурси
8 липня 2015 
В президії Дорпрофсожу
Гаряча новина Приємна новина 
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей Коростенський терком профспілки організував
 

         З нагоди Міжнародного дня захисту дітей  Коростенський терком профспілки організував для учнів 6-а класу міської школи №9   цікаву екскурсію в локомотивне депо. Організатори ставили за мету ознайомити  дітей з підрозділом, де працюють батьки багатьох з них, а також дати можливість їм поринути в історію залізничного руху в древлянському краї, побувавши в музеї депо. Школярам сподобалася екскурсія, тепер вони знають, де ремонтують локомотиви, де готують їх до виходу в рейси. У музеї ж вони з цікавістю оглядали експонати, фотознімки, побачили макет депо, яким воно було в далекому 1902 році, і ще багато цікавого.

       А колектив Коростенського Будинку науки і техніки до цього свята також підготував для малечі приємні сюрпризи . На майданчику біля БНТ організували для хлопчиків і дівчаток , чиї батьки працюють в підрозділах Коростенського залізничного вузла, та для вихованців з реабілітаційного центру «Віра, Надія, Любов» захоплюючу розважальну програму. Були тут і виступи дитячих танцювальних колективів, і сценки за участю казкових героїв, а також розваги і конкурси. Терком профспілки подбав про те, щоб переможці конкурсів отримали призи. Отож спільними зусиллями  було зроблено добру справу — створення гарного настрою і для присутніх на святі дорослих, а особливо - для  дітей. Хай всі дні для вас, дорогі діти, шановні дорослі, освячуються щирими усмішками і добрими справами.


 

 

                                                                 Прес-центр Коростенського теркому


 29 травня 2015
В президії Дорпрофсожу
8 липня 2015 
В президії Дорпрофсожу
© 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД