Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
Стрічка новин
 31 липня 2015
З Днем профспілки залізничників та транспортних будівельників України!
3 серпня 2015
Семінар-нарада у Конотопській територіальній профспілковій організації
3 серпня 2015 
Чудова подія в секції колійників!
Гаряча новина Засідання 
30 липня відбувся черговий семінар-нарада профспілкових лідерів Конотопського теркому на якому активну участь прийняли
       30 липня відбувся  черговий семінар-нарада профспілкових лідерів Конотопського теркому на якому активну участь прийняли фахівці Ради профспілки та технічний інспектор праці Дорпрофсожу. Завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати Світлана  Анісімова зосередила увагу колег на питаннях економічної статистики за підсумками першого півріччя – використанні залізницями фонду оплати праці, рівні заробітної плати залізничників, надурочних годинах роботи по господарствах. 

       Виступаючі завідуюча відділом фінансової роботи –головний бухгалтер Ради профспілки Шпота Марія Вікторівна розкрила всі пріоритети централізації бухгалтерського обліку в профспілці. Також ми дізнались, як ця робота проведена на інших Дорпрофсожах залізниці та зосередила нашу увагу , що на Південно-Західній залізниці централізація бухгалтерського обліку в профспілкових комітетах  складає лише 7%,  де більша частина це в Конотопському  теркомі. Також в своєму виступі технічний інспектор праці Дорпрофсожу Овсієнко Андрій Вікторович розповів про стан виробничого травматизму на залізниці та про страхові виплати членам профспілки ПЗЗ по випадкам виробничого травматизму в 2009-2014 роках Європейскою  страховою компанією .
 31 липня 2015
З Днем профспілки залізничників та транспортних будівельників України!
3 серпня 2015 
Чудова подія в секції колійників!
© 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД