Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
Стрічка новин
 8 червня 2015
На День захисту дітей – екскурсії, розваги, конкурси
8 липня 2015
В президії Дорпрофсожу
17 липня 2015 
Питання на часі!
Засідання 
На черговому засіданні президії Дорпрофсожу була заслухана та прийнята до відома
  На черговому засіданні президії Дорпрофсожу була заслухана та прийнята до відома  інформація голів територіальних профспілкових організацій  та  Наталії Чутченко - завідувача відділом організаційної, кадрової та культурно-масової роботи Дорпрофсожу про роботу профспілкових комітетів щодо зміцнення єдності профспілки в первинних профспілкових організаціях, де існують інші профспілки. Президія запропонувала усунути , виявлені при перевірці, недоліки в роботі профспілкових комітетів первинних профспілкових організацій, де існують інші профспілки , що негативно позначаються на питаннях мотивації профспілкового членства. Президія зобов’язала голів первинних профспілкових організацій поліпшити роботу по навчанню профспілкового активу, зосередивши зусилля на активізації роботи низових ланок профспілки – цехових комітетів і профгруп, покращити рівень інформаційної роботи, залучати до роботи активних молодих членів профспілки та активно брати участь у вебінарах та інформаційних днях, що проводяться Радою профспілки.

Президія розглянула питання про підготовку і проведення 2 серпня 2015 року профспілкового свята - Дня профспілки залізничників і транспортних будівельників України в Дорожній профспілковій організації. Президія Дорпрофсожу запропонувала головам територіальних профспілкових організацій та профкомам прямого підпорядкування  провести організаційні заходи присвячені Дню профспілки, провести разом з молодіжними Радами заходи для ветеранів профспілкового руху, організувати відвідування хворих та одиноких.

Президія затвердила план роботи Дорпрофсожу на ІІІ квартал поточного року.

Гостра розмова відбулася, крім питань порядку денного, стосовно розпорядження Директора (з фінансових та економічних питань) «Щодо надання путівок на оздоровлення працюючим» за № НДЕ – 1/193 від  18.06.2015 р., що постановило під загрозу організацію оздоровлення працівників в санаторіях МЦРЗ «Хмільник» та «Світязянка». Результатом цього стала відміна згаданого розпорядження і розгляд порядку розподілу та видачі путівок в оздоровчі заклади залізниці на засіданні робочої комісії сформованої для ведення переговорів щодо укладення колективного договору залізниці, що відбулося 8 липня поточного року. (В розділі нормативна база, Колективний договор знаходиться документ про порядок видачі путівок)

 8 червня 2015
На День захисту дітей – екскурсії, розваги, конкурси
17 липня 2015 
Питання на часі!
© 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД