Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
Стрічка новин
 12 червня 2019
Кроки щодо розгляду електронної петиції профспілки: у Верховній Раді
28 червня 2019
Щиро вітаємо Вас з визначним державним святом - Днем Конституції України!
2 липня 2019 
Спільний лист Дорпрофсожу та керівництва Південно-Західної залізниці
Приємна новина 

Це свято на честь головного закону держави, який проголошує її незалежність. З того моменту, як Конституція України набула чинності, ми почали будувати нову незалежну державу, яка розвивається за демократичними принципами, які понад усе цінують право людини на особисте життя, власну думку та свободу дій.Це свято на честь головного закону держави, який проголошує її незалежність. З того моменту, як Конституція України набула чинності, ми почали будувати нову незалежну державу, яка розвивається за демократичними принципами, які понад усе цінують право людини на особисте життя, власну думку та свободу дій.

Від щирого серця бажаємо завжди пишатися своєю країною і пам'ятати про свої права та поважати закон. Нехай основний державний документ забезпечує повноцінне життя громадян і дає можливість кожному для самореалізації в житті.

Це свято на честь головного закону держави, який проголошує її незалежність. З того моменту, як Конституція України набула чинності, ми почали будувати нову незалежну державу, яка розвивається за демократичними принципами, які понад усе цінують право людини на особисте життя, власну думку та свободу дій.Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу, нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичимо Вам миру та добробуту, звершення усіх планів заради світлого майбутнього рідної України!

Директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця»
Роман Веприцький
Голова Дорпрофсожу
Олександр Лозко 12 червня 2019
Кроки щодо розгляду електронної петиції профспілки: у Верховній Раді
2 липня 2019 
Спільний лист Дорпрофсожу та керівництва Південно-Західної залізниці
© 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД