Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
Стрічка новин
 17 липня 2015
Питання на часі!
31 липня 2015
З Днем профспілки залізничників та транспортних будівельників України!
3 серпня 2015 
Семінар-нарада у Конотопській територіальній профспілковій організації
Гаряча новина Приємна новина 
Привітання зі святом залізничників від голови Дорпрофсожу Південно-Західної залізниці О.М. Логошняка
Вже стало традицією в першу неділю серпня відзначати День профспілки. Мета цього святкового заходу – консолідація та згуртованість працівників залізничного транспорту і транспортних будівельників України, посилення їхньої соціальної захищеності. Сила профспілки залізничників і транспортних будівельників України ґрунтується на солідарності, розуміння того, що тільки спільними зусиллями зможемо відстояти інтереси спілчан. Дорожня профспілкова організація Південно-Західної залізниці об’єднує у своїх рядах майже 90 тис. членів профспілки. Наша повсякденна робота спрямована на захист трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.

Минулий рік для всіх нас, як і для всієї країни, видався складним, напруженим, багато у чому непередбачуваним. І все ж таки, з огляду на пройдений шлях, слід зазначити – профспілка рухається вперед, послідовно вирішуючи пріоритетні, нагальні та поточні питання. Зокрема питання соціального партнерства і збереження соціальної сфери в період реструктуризації галузі, надання трудових та соціальних пільг та гарантій для працівників, поліпшення умов виробничого побуту, залучення до профспілкової діяльності молоді та передача досвіду.

Шановні спілчани!

Напередодні нашого профспілкового свята – Дня профспілки, прийміть найщиріші вітання від Дорожнього комітету профспілки з побажаннями міцного здоров’я, довголіття, нових значних успіхів та звершень в ім’я нашої держави!             

 

 

 

О. Логошняк –

голова Дорожньої профспілкової організації

Південно-Західної залізниці

 17 липня 2015
Питання на часі!
3 серпня 2015 
Семінар-нарада у Конотопській територіальній профспілковій організації
© 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД