Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
Стрічка новин
 6 лютого 2019
Засідання Президії Дорожньої профспілкової організації
18 лютого 2019
Зустріч з керівництвом АТ "Укрзалізниця"
28 лютого 2019 
Засідання Президії Дорожньої профспілкової організації
Гаряча новина Заходи 
Голови дорожніх профспілкових організацій, разом з головою профспілки залізничників і траспортних будівельників України Бубняком В.М. 13 лютого зустрілися з головою правління Кравцовим Є.П., членом правління Желько Марчеком, керівниками АТ "Укрзалізниця" .

Під час зустрічі та діалогу було досягнуто домовленості з питань, відмічених у зверненні зборів дорожніх, територіальних та об'єднаних профспілкових організацій нашої профспілки 13 грудня 2018 року, направленні на розв'язання соціальних питань працівників, що дасть змогу зняти напругу в колективах та припинити звільнення висококваліфікованих кадрів із залізничного транспорту, в першу чергу питання підвищення заробітної плати для працівників товариства.

Результати діалогу та домовленості буде оприлюднено після їх підписання сторонами зустрічі найближчим часом.

Профспілкові організації працюють на забезпечення захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки, стабільності роботи колективів.

Дорожня профспілкова організація Південно-Заїхідної залізниці занепокоєна та не підтримує дії інших профспілок, направленних на маніпуляції думкою залізничників України та дій, які можуть привести до дестабілізації роботи залізного транспорту, нанести шкоду роботі АТ "Укрзалізниця", погіршити фінансово-економічне становище товариства та держави в цілому.

В.о. голови Дорожньої профспілкової організації
Лозко О.М.

 6 лютого 2019
Засідання Президії Дорожньої профспілкової організації
28 лютого 2019 
Засідання Президії Дорожньої профспілкової організації
© 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД