Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
Стрічка новин
 10 серпня 2018
Святкові заходи до Дня профспілки залізничників і транспортних будівельників
31 серпня 2018
Бахмацькій дистанції сигналізації та зв’язку 45 років!
7 вересня 2018 
Концерт в центрі культури та мистецтв національного аівіаційного університету
Гаряча новина Заходи 
30 серпня 2018 року Бахмацькій дистанції сигналізації виповнилось 45 років. За цей не маленький проміжок часу відбулось дуже багато змін та значущих подій, як в самому підприємстві так і на залізниці в цілому.

На сьогоднішній день Дистанція є виробничим структурним підрозділом регіональної філії «Південно-Західна залізниця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» і підпорядковується структурному підрозділу служба сигналізації та зв’язку регіональної філії «Південно-Західна залізниця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця». Чисельність працівників на сьогодні складає 215 чоловік з них 68 жінок та 147 чоловіків. Про професіоналізм та освіченість наших працівників варто говорити окремо, це висококваліфіковані співробітники, справжні професіонали своєї справи.
Хочеться побажати нашому підприємству подальшого процвітання та стабільності, колегам – здоров’я, сил та завзяття у роботі. Сподіваємось, що наш колектив незмінно буде надійним і дружнім.

Коли справляють день народження дитини, завжди вітають його батьків. Тому вітаючи ШЧ-8 з днем народження, не можна не привітати її батьків, тобто –всіх нас, а особливо її засновників та тих людей які розбудовували наше підприємство. Ювілей організації – це чергова річниця нашої спільної роботи, самовідданої праці в одному напрямку. Тому привітаємо насамперед себе і, звичайно, наше керівництво яке зібрало такий чудовий колектив. Успіхів нам і нашому дітищу, довгих років життя йому і нам!

Голова Молодіжної Ради ППО, інженер техвідділу ШЧ-8 Білан Оксана

 10 серпня 2018
Святкові заходи до Дня профспілки залізничників і транспортних будівельників
7 вересня 2018 
Концерт в центрі культури та мистецтв національного аівіаційного університету
© 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД