Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
Стрічка новин
 18 червня 2018
Спільна постонова про проведення ХХ Спортакіади в 2018 році
18 червня 2018
ЗАЯВА профспілки залізничників і транспортних будівельників України
19 червня 2018 
Зустріч з колегами Дорпрофсожу Одеської залізниці
Гаряча новина Заходи 
Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України занепокоєна, що останнім часом значно активізувалась діяльність політичних партій, об’єднань, усіляких груп, які у своїх заявах намагаються спиратися, зокрема, на підтримку окремих профорганізацій й активістів.

І ні для кого не є таємницею – така активність пов’язана з наближенням президентської та парламентської виборчих кампаній. Прикро, що деякі профспілки піддались політичному впливу і використовують непросте становище працівників галузі виключно в інтересах цих політичних сил.

Хоча окремі заяви щодо розв’язання соціальних проблем і збігаються із прагненнями профспілки, тобто з нашими вимогами до роботодавців, виконавчої та законодавчої гілок влади, однак це не означає, що профспілка у повній мірі поділяє або підтримує політичні цілі і методи учасників передвиборних перегонів.

Усі дії профспілки залізничників і транспортних будівельників України спрямовані на забезпечення надійного захисту трудових прав та інтересів спілчан і з цього приводу заявляємо, що політичний вибір – це особиста справа кожного залізничника як громадянина України. Ми також повідомляємо, що профспілка не підтримує жодну з політичних сил. У нас є свої, закріплені у Статуті та документах з’їздів профспілки програмні цілі, спрямовані на поліпшення економічного та соціального становища працівників, які ми послідовно реалізуємо у рамках постійного конструктивного діалогу з керівництвом ПАТ «Українська залізниця».

Варто наголосити: профспілка проти будь-яких методів, що призводять до дестабілізації роботи залізничного транспорту. А кожному спілчанину важливо пам’ятати, що радикальні, неправомірні дії, спрямовані на так би мовити вирішення гострих проблем із залученням великої кількості людей, мають руйнівну некеровану силу і вигідні лише тим групам людей, які лобіюють інтереси певних політичних об’єднань. Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України закликає спілчан не бути заручниками політичної ситуації.

Робімо правильний вибір і не піддаваймося на провокації!

 18 червня 2018
Спільна постонова про проведення ХХ Спортакіади в 2018 році
19 червня 2018 
Зустріч з колегами Дорпрофсожу Одеської залізниці
© 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД