Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
Стрічка новин
 18 квітня 2018
Порядок виплати компенсації працівникам ПАТ «Укрзалізниця» за найм (оренду) житла
25 квітня 2018
Вшанування героїв чорнобильців.
27 квітня 2018 
Засідання Президії Дорожньої профспілкової організації
Гаряча новина Заходи 
26 квітня 1986 року, коли й сама весна притихла від колискової синьоокого Полісся, заревом вирвався з обіймів пітьми вогонь, що світився зовсім не природно. Сповиту материнськими обіймами тишу пройняв вибух. Неначе збулись пророчі слова Св. Івана Богослова, наведені в кінці Біблії: „ ... Велика зоря спала з неба, палаючи, як смолоскип. А ймення зорі тій Полин...”

Першими жертвами катастрофи стали атомники й пожежники, які були у той час на змінах. Тяжка праця й подвиг, горе й звитяга – все змішалось у пекельному вогні ядерної стихії.

У ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи приймало участь більше 2 тисяч залізничників, більше 30 тисяч проживає та працює на на забруднених Чорнобилем територіях. Від подій, пов”язаних з аварією на ЧАЕС, вже минуло 32 роки, але для багатьох працівників Південно-Західної залізниці вони відклалися в пам”яті назавжди. Вони пам”ятають, якими величезними потоками почали йшли тоді з усього СРСР вантажі на ліквідацію аварії. Сьогодні важко навіть уявити, в яких складних умовах доводилося працювати залізничникам, які мали забезпечити безперебійний рух поїздів, чітко організувати роботу. Пройти випробування Чорнобилем довелося великій когорті залізничників. Нелегкі відрядження, робота в надзвичайно важких умовах стала для них особливою сторінкою життя. Керівництво залізниці на протязі всіх після аварійних років приділяє велику увагу ліквідаторам та їх родинам.

Медичні заклади залізниці протягом багатьох років виконуючи п.8.18 розділу УПІ "Соціальні гарантії, пільги та компенсації" дорожнього колективного договору щороку проводили диспансеризацію залізничників, у тому числі 100% осіб, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС. Однак у зв’язку з зміною статусу більшості відомчих медичних закладів в тому числі і тих, які знаходяться в уражених Чорнобильською катастрофою зонах (Коростень, Фастів) медичне обслуговування ліквідаторів не проводиться.

Коростенський терком де найбільше працівників залізниці приймали участь у ліквідації аварії на ЧАЕС провів ряд заходів у зв’язку з 32-ою скорботною річницею Чорнобильської катастрофи

Керівництвом теркому та дирекції традиційно проведено зустрічі з ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС Коростенського залізничного вузла. .Відвідано сім’ї бувших учасників ліквідації наслідків аварії Чорнобильської катастрофи. Профспілковий актив спільно з адміністрацією дирекції прийняли участь в мітингу - реквієму з покладанням квітів до пам’ятника Чорнобильської трагедії. Працівниками Будинку науки і техніки проведено для школярів старших класів вечір-реквієм в зв’язку з 32-ою річницею Чорнобильської катастрофи з участю колективу художньої самодіяльності.

Дорпрофсож звернувся до керівництва залізниці щодо заохочення працюючих, учасників ліквідації аварії.

Керівництво Дорпрофсожу бажає ліквідаторам та їх родинам життєвої енергії, міцного здоров’я радості щастя та добра. Вдячність та шана героям – ліквідаторам, світла пам'ять тим, хто віддав своє життя в боротьбі з наслідками найбільшої техногенної катастрофи 20 століття.

 18 квітня 2018
Порядок виплати компенсації працівникам ПАТ «Укрзалізниця» за найм (оренду) житла
27 квітня 2018 
Засідання Президії Дорожньої профспілкової організації
© 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД