Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
Стрічка новин
 23 березня 2018
Лист до керівництва ПАТ "Укрзалізниця"
30 березня 2018
ХVІІ Спартакіада залізничників на Кубок Жмеринського теркому профспілки
10 квітня 2018 
Привітання з Великоднем!
Гаряча новина Заходи 
З метою розвитку спортивно-масової роботи, зміцнення здоров’я та організації активного відпочинку залізничників, відбору кращих спортсменів для участі в Дорожній Спартакіаді Жмеринським територіальним комітетом профспілки спільно з головами профспілкових організацій щорічно проводиться Спартакіада на Кубок Жмеринського теркому

З 12 по 23 березня поточного року на базі спортивного залу Локомотивного депо Жмеринка, спортивного залу Жмеринського вищого професійного училища та шахового клубу Будинку науки і техніки Жмеринської дирекції залізничних перевезень проводились змагання ХVІІ Спартакіади залізничників на Кубок Жмеринського теркому профспілки. Щорічна Спартакіада між трудовими колективами залізничних підприємств Жмеринського вузла проводилась з наступних видів спорту: міні-футболу, настільного тенісу, гирьового спорту, шахів та волейболу.
В ХVІІ Спартакіаді прийняли участь біля 150 спортсменів з 7 залізничних підприємств:
Команда «Локомотив» - Локомотивного депо Жмеринка;
Команда «ДН-3» - Жмеринської дирекції залізничних перевезень;
Збірна команда «Авангард» - Жмеринської дистанції колії і Жмеринської вагонної дільниці;
Збірна команда «Залізничник» - Жмеринської дистанції електропостачання і Експлуатаційного Вагонного депо Жмеринка;
Збірна команда «Арсенал» - Жмеринського територіального управління.

До суддівства змагань були залучені незалежні професійні досвідчені фахівці, що стало запорукою об’єктивності результатів та розподілу зайнятих місць.

В урочистому закритті Спартакіади та нагородженні команд прийняли участь голова теркому Юрій Андрушков, оргкомітет по проведенню змагань в складі голів профспілкових комітетів команд учасниць. Церемонія нагородження проводилась у музичному супроводі працівників Будинку Науки і Техніки та танцювального колективу “Фламінго”.


По результатам змагань в індивідуальних видах спорту – настільний теніс, шахи, гирьовий спорт 27 учасників були нагороджені грамотами та медалями за зайняті призові місця, а в командних видах спорту команди призери були нагороджені грамотами за зайняті місця по кожному виду спорту та кубками за І місця.


Командні кубки з видів спорту вибороли: з «Шахів» та «Міні-футболу» - Команда «Локомотив»; з «Настільного тенісу», «Гирьового спорту» та «Волейболу» - збірна команда «Авангард».


В загальнокомандному заліку по результатам змагань за всіма видами спорту місця розподілились наступним чином: 5 місце – збірна команда «Залізничник», 4 місце – команда «Арсенал», 3 місце – команда «ДН-3», 2 місце – збірна команда «Авангард».

1 місце та загальний кубок Жмеринського теркому профспілки в 2018 році завоювала команда «Локомотив». Усі команди-учасниці були нагородженні грамотами та грошовими преміями.


Прес-центр теркому
 23 березня 2018
Лист до керівництва ПАТ "Укрзалізниця"
10 квітня 2018 
Привітання з Великоднем!
© 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД