Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
Стрічка новин
 7 грудня 2017
Турнір пам’яті Миколи Огородніка
11 грудня 2017
«Не дай СНІДу шанс», «СНІД через дружбу не передається»
27 грудня 2017 
Відповідь адміністрації ПАТ "Укрзалізниця"
Гаряча новина Заходи 
Саме під цими девізами пройшли всі соціальні заходи, що організувала молодіжна рада Конотопського теркому профспілки за підтримки дорожнього комітету профспілки, приурочені до проведення міжнародного дня толерантності до хворих на СНІД та ВІЛ інфікованих 1- го грудня 2017 року. А самих заходів було чимало.

Проблема СНІДу – соціальна проблема і силами самих тільки медичних працівників вирішити неможливо. Тому ми разом зі спеціалістом відділу служби у справах дітей та молоді, а також за участі психолога наркологічного кабінету розробили заходи по профілактиці ВІЛ- інфекції в нашому місті, в яких відображені всі аспекти пов’язані з профілактикою та лікуванням Віл-хворих.

Почали з наймолодшої аудиторії - учнів старших класів загальноосвітньої школи №5. У дружній і невимушеній атмосфері говорили про хворобу, профілактику та життя людей з цією недугою. Був організований відео- лекторій. Школярі активно долучались до обговорення, відповідали на питання, показували досить високий рівень знань по цій темі, що приємно здивувало. Іншою нашою метою було донесення якомога більше інформації, всіма можливими способами – це і той самий відео- лекторій, розповсюдження контрацептивів та інформаційних брошур, відверті розмови, а також анонімне опитування серед студентів ВПТУ № 4. Таку саму акцію ми провели і в одному із торгових центрів міста з перехожими, відвідувачами, як покупцями, так і продавцями.

Про СНІД говорять багато, але цього замало, щоб люди усвідомили весь трагізм цього захворювання. Знання та дотримання правил безпечної поведінки, а саме – відмова від вживання наркотиків та алкоголю, відмова від блуду зводить ризик інфікування ВІЛ до мінімуму. Саме на цю тематику і була розмова з машиністами та помічниками машиністів ТЧ-11 Конотоп, що і стало заключним етапом нашої акції.

В цей день ми не вшановуємо пам’ять померлих від СНІДу, влаштовуючи ходу зі свічками, не відвертаємо людей від цієї проблеми, говорячи, що це чума ХХІ століття, а навпаки , вчимо їх жити пліч-о-пліч з ВІЛ-позитивними. Намагаємось збудити у свідомості суспільства толерантне ставлення до них, зменшити рівень цькування та дискримінації, упередженості. Тому що ця епідемія поступово перетворюється в пандемію, яку, на жаль, спинити важко.

Ми повинні зробити все для захисту молоді сьогодні, щоб вона не стала статистикою завтра.Алла Царюк, голова молодіжної ради Конотопського теркому профспілки.
 7 грудня 2017
Турнір пам’яті Миколи Огородніка
27 грудня 2017 
Відповідь адміністрації ПАТ "Укрзалізниця"
© 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД