Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
Стрічка новин
 4 грудня 2017
Лист до адміністрації ПАТ "Укрзалізниця" та Ради профспілки
7 грудня 2017
Турнір пам’яті Миколи Огородніка
11 грудня 2017 
«Не дай СНІДу шанс», «СНІД через дружбу не передається»
Заходи 
«Гра забувається - пам'ять залишається ! » саме під таким девізом 01 12. 2017 року, Козятинський терком профспілки, організував та провів турнір з футзалу серед працівників виробничих підрозділів РФ «Південно-Західна залізниця»,регіону Козятинської дирекції залізничних перевезень.

Турнір було присвячено пам’яті колеги,залізничника ,бувшого працівника локомотивного депо Шепетівка, Миколи Огородніка. Серед іншого , цю людину знали не тільки у м. Шепетівка але і далеко за її межами ,як незмінного капітана , керівника славної футбольної команди локомотивного депо Шепетівка. У 2016 році,серце Миколи Огородніка , зупинилось прямо під час футбольного матчу , коли він в черговий раз, вивів свою команду на футбольне поле.

На турнірі змагалися 11 команд представники Козятинського , Шепетівського, Фастівського залізничних регіонів. До фінальних ігор дісталися команди ЕЧ Козятин та ТЧ Шепетівка, котрі розіграли між собою бронзові нагороди ,верх отримала команда локомотивного депо Шепетівка. У фіналі зустрілися команди локомотивного депо Козятин та вагонного експлуатаційного депо Козятин. Інтрига фіналу була у тому ,що склад команди локомотивного депо в основному був з ветеранів футболу,а вагонники на турнір вивели молоду і дуже амбіційну команду,котра впевнено дійшла до фіналу з розгромним рахунком долаючи своїх суперників. Але у цей раз молодість поступилась досвіду , досвідчені локомотивники виставили таку гарну оборону ,яку як не старались так і не подолали вагонники. Вдало зігравши на швидких контратаках ,команда локомотивного депо, виграла турнір з рахунком 2-1.

 4 грудня 2017
Лист до адміністрації ПАТ "Укрзалізниця" та Ради профспілки
11 грудня 2017 
«Не дай СНІДу шанс», «СНІД через дружбу не передається»
© 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД