Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
Стрічка новин
 24 листопада 2017
Повторний лист члену правління ПАТ "Укрзалізниця", Марчеку Ж.
2 грудня 2017
В президії Дорпрофсожу
4 грудня 2017 
Лист до адміністрації ПАТ "Укрзалізниця" та Ради профспілки
Засідання 
На захисті інтересів залізничників

30 листопада. Під час засідання президії Дорпрофсожу, куди було запрошено виконувача обов’язки директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Романа Веприцького, обговорено низку актуальних питань, що стосуються соціально-виробничих проблем, з якими стикаються профспілкові активісти у колективах підрозділів регіональної філії. Нагальною проблемою на сьогодні залишається питання з підвищення рівня заробітної плати кожного члена трудового колективу. На цьому наголошували заступник голови Дорпрофсожу Олександр Лозко, голова Козятинської територіальної профспілкової організації Анатолій Вільчинський, голова Київської територіальної профспілкової організації Олександр Бєліков, голова профспілкової організації Козятинського локомотивного депо Володимир Горбатюк. Велику напругу серед трудових колективів викликає мотиваційна і стимулююча складові роботи кожного залізничника – заробітна плата. Усі очікували 22 листопада – дату виконання меморандуму між членами правління ПАТ «Укрзалізниця» та профспілкою. Але на календарі 30 листопада, а результатів рішення про підвищення зарплати не вирішено. Члени президії Дорпрофсожу запропонували виконувачу обов’язки директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роману Веприцькому з’ясувати у керівництва ПАТ «Укрзалізниця» про терміни вирішення означеної проблеми. Якщо підвищення зарплати буде на рівні 15%, то цей економічний рівень не вирішить питання збереження кадрів. При цьому варто дотримуватись механізму галузевої угоди між ПАТ «Укрзалізниця» та профспілкою. Запобігання скороченню штату, виконання умов колективного договору ПАТ «Укрзалізниця» про виділення коштів на оздоровлення залізничників та членів їхніх сімей, видачу якісного спецодягу, а також фінансове забезпечення підтримки молодих членів профспілки.

Члени президії підтримали ініціативу виконувача обов’язки директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Романа Веприцького з проведення виїзних апаратних нарад за участю керівного складу регіональної філії. Аналіз та оцінка фінансово-господарського стану виробничих підрозділів, прийняття обґрунтованих управлінських рішень, розробка заходів з метою покращення виробничих показників регіональної філії – ось мета Романа Веприцького.
Попри фінансово-економічну скруту і перехідний період чергових етапів реформування залізничної галузі проводиться реалізація інфраструктурних проектів. Але не варто забувати при цьому про найважливіше – соціальні гарантії для залізничників. Залучення кваліфікованих працівників підрозділів до нетипових робіт, зокрема до косіння трави вздовж залізничних перегонів, не є доцільним. Вихід – у залученні за умовами аутсорсинг (укладання договору на передачу означених функцій сторонній фірмі, що професійно спеціалізується в даній сфері).

Під час засідання президії Дорпрофсожу заслуховувалась інформація від начальника служби вагонного господарства Олександра Долюка про дотримання у виробничих підрозділах цієї служби норм законодавства та колективного договору про оплату праці. З начальником служби локомотивного господарства Миколою Андріяшем та заступником начальника служби приміських перевезень Римом Адізовим обговорено та погоджено норми допоміжного часу, перелік подовжених дільниць, де застосовується безперервна робота понад встановлену норму для локомотивних бригад. Членами президії Дорпрофсожу вирішено надати матеріальну допомогу від нещасного випадку на виробництві сторожу виробничого підрозділу «Вагонна дільниця станції Хмельницький філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця» Ю.П. Мельнику, а також машиністу дизель-поїзда виробничого підрозділу «Локомотивне депо Гречани» Г.В. Підгурському помічнику машиніста дизель-поїзда виробничого підрозділу «Локомотивне депо Гречани» В.В. Ковалю.

Сьогодні люди хочуть змін, бажають відчути справжній захист із боку профспілки. Діловий діалог і, як наслідок, позитивний результат перемовин між профспілкою і керівництвом регіональної філії за участю керівного складу служб та дирекцій, оновлення роботи професійних секцій по службах, запрошення до обговорення нагальних проблем разом із головами профкомів і керівниками служб дасть змогу розв’язати гордіїв вузол проблем – вважає заступник голови Дорпрофсожу Олександр Лозко.

Віктор ЗАДВОРНОВ - головний редактор газети "Рабочее слово"


Прийняті рішення на президії Дорпрофсожу знаходяться на сайті, в розділі

 24 листопада 2017
Повторний лист члену правління ПАТ "Укрзалізниця", Марчеку Ж.
4 грудня 2017 
Лист до адміністрації ПАТ "Укрзалізниця" та Ради профспілки
© 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД