Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
Програма оздоровчого туру «Сонячне Закарпаття»День 1

- Зустріч групи на ст. Свалява.

- Переїзд на комфортабельному автобусі до туристичного комплексу «Сонячна Поляна», що знаходиться в тихому місці, посеред Карпатських гір, оточене казковим лісом, на території курорту «Сонячне Закарпаття", де протікають гірські потічки та неймовірно чисте повітря. Також одним із багатств курорту являється вуглекисла гідрокарбонатна натрієва мінеральна вода «Поляна Квасова», що володіє цілющим комплексом, який створила сама природа.

- Поселення в готелі.

- Сніданок.

- Ознайомлення з курортом, консультація лікаря з правильного прийому води «Поляна Квасова», та прийом цілющої води.

- Обід.

- Вільний час, купання в басейні, підготовка до обстежень

- Вечеря.

День 2

-Проходження комплексного обстеження в лікувально-діагностичному центрі «Сонячна Долина»: Загальний аналіз крові з формулою Загальний аналіз сечі з мікроскопією Рівень загального холестерину крові Рівень глюкози Електрокардіограма Ультразвукова діагностика внутрішніх органів (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки) Консультації спеціалістів за результатами обстеження

-Обід

- Екскурсія в славнозвісний бункер «Лінії Арпада» часів першої світової війни

- Приготування богорича, купання в чанах, риболов, святкова вечеря в гостинному комплексі «Турянський двір»

- Повернення до готелю.

День 3

- Сніданок.

- Виселення з готелю.

- Переїзд в с.Косино, купання в термальних басейнах з цілющими властивостями (комплекс королівських саун, ванна Кнайпа, джакузі з улюблених напоїв закарпатців)

-Обід. Смачна венгерська кухня в ресторані «Famaly» .

- Екскурсія по центру угорської культури та столиці виноробства Закарпаття - місту Берегово:

- Дегустація різних сортів ароматних закарпатських вин в Старому Підвалі міста. Гостям пропонуються сухі сорти вин, які мають неймовірні лікувальні властивості, навчання правильного вживання того чи іншого сорту вин з метою лікування.

- Повернення в м. Мукачево

- Посадка на поїзд

 
© 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД