Дорпрофсож ПЗЗ
01034 м.Київ, вул. Лисенка, 6; (044) 234-04-31
санаторій "Світязянка"

Трускавець – один з унікальних українських курортів, розташований у передгір’ї Східних Карпат. Сприятливими умовами для оздоровлення та відпочинку є чисте повітря, сповнена зелені долина, теплий помірно континентальний клімат та цілющі мінеральні води.

У центрі курортного парку розташований санаторій «Світязянка», історія якого почалась ще за часів Австро-Угорщини. Тоді у 1898 році були зведені дві вілли, названі іменами літературних персонажів А. Міцкевича – «Гражина» й «Світязянка». У 1998 році пам’ятник архітектури України отримав друге життя. Через 100 років з часу побудови вілл, в реконструйованих приміщеннях відкривається структурний підрозділ Південно-Західної залізниці - пансіонат «Світязянка», з 25.01.2012 - санаторій «Світязянка».

До Вашої уваги широкий вибір номерів на різні смаки: одномісний та двомісні стандартні номери, півлюкси, двокімнатні люкси, суперлюкс.

Для Вашого максимально комфортного відпочинку ми пропонуємо:

- автономне опалення;

- безкоштовне Wi-Fi покриття по всій території;

- сучасні нові меблі та техніку (міні-холодильник, фен, праска, електрочайник);

- кабельне телебачення;

- безперебійне водозабезпечення;

- санвузли з душовими кабінками (ванною в люксах);

- необхідні дрібниці на відпочинку (рушники, засоби гігієни, парасолі, тощо);

- зручні холи, де Ви зможете провести тихий вечір з книгою або грою в шахи.

- на території санаторію є власна пральня.

 
© 2013-2015 Дорожній комітет профспілки залізничників і транспортних будівельників України Південно-Західної залізниці / розробка М ИВЦ ЮЗЖД